Lamades surumise EMV 2011 lõplik registreerunud sportlaste nimekiri

Naiste arvestus

Noorte klass

-57kg Helina Koplik 95 RSK sPORTKUNDA

Juunioride klass

-63kg Eleri Õisma 92 SK Sparta
Kersti Rebaste 88 TÜ ASK
-72kg Carolin Siimenson 88 TÜ ASK
Johanna Lepp 89 TÜ ASK
Teisi Uueni 89 RSK sPORTKUNDA

Avatud klass

-47kgMonika Aus 71SK Sparta
-57kgHelina Koplik 95RSK sPORTKUNDA
Marianna Bogdanova 83TÜ ASK
-63kgAnna-Liisa Ikart 84SK Reval-Sport
Eleri Õisma 92SK Sparta
Karin Mikk 81SK Reval-Sport
Kersti Rebaste 88TÜ ASK
-72kgAnnika Lall 62SK Reval-Sport
Carolin Siimenson 88TÜ ASK
Johanna Lepp 89TÜ ASK
Teisi Uueni 89RSK sPORTKUNDA
-84kgAgnes Rannaste 84SK Sparta
Erge Nugis 85TÜ ASK
Laura Laan 87SK Reval-Sport

Võistkondlik arvestus

SK Reval-Sport
TÜ ASK
SK Sparta

Meeste arvestus

Noorte klass

-53kgElar Akk 96AikuJõusaal
-59kg Marius Lemming 95 TÜ ASK
Paul-Kristjan Kirt 93 SK Reval-Sport
Remo Tõnismäe 94 TÜ ASK
-66kg Anton Kitšenkov 93 SK Muskel-Sport
Ilja Kozlov 94 SK Muskel-Sport
Siim Jürgenstein 93 SK JõuMees
Valeri Jevmenov 93 SK Muskel-Sport
-74kg Hendrik Ovir 93 SK Reval-Sport
Henri Haljand 93 SK Muskel-Sport
Jan Kuzmin 93 SK Muskel-Sport
Joonas Tamm 93 SK Sparta
Karl Rammo 95 TÜ ASK
Kristjan Perli 94 TÜ ASK
Timmu Nõmm 93 SK JõuMees
Rauno Kuldväli 93 Vinni
-83kg Markus Plamus 93 Märjamaa SK
Reimo Roopärg 93 SK Sparta
Raimond Pääru 96 Haaberst Sport SK
Jürgen Leesmann 93 SK Reval-Sport
-93kg Manfed Liiv 93 SK Reval-Sport
Taaniel Sivonen 94 SK Reval-Sport
Toomas Hudelainen 93 SK Muskel-Sport
Kristofer Lembke 94 TÜ ASK
-105kg Martin Vahtramäe 93 SK Reval-Sport
Jürgen Ots 93 SK JõuMees
-120kg Ulvar Vahter 94 SK JõuMees
+120kg Timothy Tamm 93 SK Reval-Sport

Võistkondlik arvestus

SK Reval-Sport 1
SK Sparta
SK Reval-Sport 2
SK JõuMees
TÜ ASK
SK Muskel-Sport

Meeste arvestus

Juunioride klass

-66kg Aleksei Galanov 88 TÜ ASK
-74kg Aleksandr Bogatshov 89 Tallinn
Harri Olak 92 TÜ ASK
Taavi Jürimäe 90 SK Reval-Sport
-83kg Aimar Kuusnõmm 90 SK Sparta
Jaano Saar 90 Märjamaa SK
Tiit Saarma 90 SK JõuMees
Vladimir Kütt 88 TÜ ASK
Rene Soomer 90 SK Reval-Sport
-93kg Alar Kraav 90 TÜ ASK
Janno Roon 92 SK Reval-Sport
Kert Ustav 90 TÜ ASK
Marko Mumm 88 TÜ ASK
Rando Lehtmäe 92 SK Reval-Sport
Silver Mägi 90 SK Sparta
-105kg Alex-Edward Raus 92 TÜ ASK
Rait Sagor 90 SK Sparta
Siim Raja 91 TÜ ASK
-120kg Hardo Hanson 90 Märjamaa SK
Henry Piralli 92 SK Reval-Sport
Kaur-Mikk Pehme 88 TÜ ASK
Taavi Ojandu 91 SK Reval-Sport
Tambet Artma 88 TÜ ASK
Tõnis Koit 90 TÜ ASK
+120kg Siim Rast 88 SK Reval-Sport

Võistkondlik arvestus

Märjamaa SK
SK Sparta
SK Reval-Sport 1
TÜ ASK 1
SK Reval-Sport 2

Avatud klass

-59kgElar Akk 96AikuJõusaal
Paul-Kristjan Kirt 93 SK Reval-Sport
-66kg Alo Lille 80 TÜ ASK
Gunnar Kuusnõmm 86 SK Sparta
-74kg Aleksandr Bogatshov 89 Tallinn
Andrei Koplik 87 RSK sPORTKUNDA
Harri Olak 92 TÜ ASK
Henri Haljand 93 SK Muskel-Sport
Joonas Tamm 93 SK Sparta
Peep Päll 70 TÜ ASK
Taavi Ottoson 85 SK Sparta
Hendrik Ovir 93 SK Reval-Sport
-83kg Aimar Kuusnõmm 90 SK Sparta
Reimo Roopärg 93 SK Sparta
Sergei Zaitsev 82 SK Muskel-Sport
Tiit Saarma 90 SK JõuMees
Jürgen Leesmann 93 SK Reval-Sport
Markus Plamus 93 Märjamaa SK
Jaano Saar 90 Märjamaa SK
Rene Soomer 90 SK Reval-Sport
-93kg Alexander Andrusenko 86 SK Reval-Sport
Gerd Märtovski 87 SK JõuMees
Henry Värk 87 SK Reval-Sport
Hjalmar Mäe 80 SK Reval-Sport
Janno Roon 92 SK Reval-Sport
Kunnar Klauks 75 SK Sparta
Marko Tui 84 SK Reval-Sport
Silver Mägi 90 SK Sparta
Taaniel Sivonen 94 SK Reval-Sport
Tanel Paabos 86 SK Reval-Sport
-105kg Alex-Edward Raus 92 TÜ ASK
Elar Kraav 87 TÜ ASK
Mihkel Laurits 44 Märjamaa SK
Rait Sagor 90 SK Sparta
Risto Sappinen 76 SK Sparta
Tarmo Pärna 78 SK Reval-Sport
Tõnu Sepp 55 SK Reval-Sport
Martin Vahtramäe 93 SK Reval-Sport
Eduard Dobrõi 41 SK Reval-Sport
Margus Silbaum 76 SK Sparta
-120kg Marek Keerand 78 SK Sparta
Rain Karu 76 TÜ ASK
Rainer Raaper 87 SK Sparta
Rene Poljakov 77 SK Reval-Sport
Rivo Raaper 79 Haaberst Sport SK
Taavi Pehme 83 TÜ ASK
Viljar Vaher 79 TÜ ASK
Hardo Hanson 90 Märjamaa SK
Argo Erit 86 SK Sparta
+120kg Kaido Leesmann 69 SK Reval-Sport
Indrek Bachmann 79 TÜ ASK
Margo Lepik 76 TÜ ASK
Olavi Jalak 83 SK Sparta
Siim Rast 88 SK Reval-Sport

Võistkondlik arvestus

SK Sparta 1
Märjamaa SK
SK Sparta 2
SK Reval-Sport 1
TÜ ASK 1
SK Reval-Sport 2
  • Järgmised võistlused
  • 30.01.2015Eesti Politsei 2015. aasta klassikalise jõutõstmise auhinnavõistlused - Kõrveküla
  • 07.-08.03.2015EMV jõutõstmises - Tallinn
  • 18.04.2015EMV lamades surumises - Kunda
  • 25.04.2014Üliõpilaste EMV klassikalises jõutõstmises - Tartu
  • Vaata kõiki võistlusi