Eesti Jõutõsteliit

 
  

Noorte ja juunioride EMV lamades surumises 2012,  Eesti, Tallinn, 19.05.2012

 

Nominations on   30th of April  2012

 
         

Mehed

       
         
 

Name/Firstname/B.Year

Club

      

Subjuniors

      

- 59 kg

      

1.

Valk  Karl Michel /94

SK Reval-Sport

      

- 66 kg

      

1.

Lemming  Marius /95

TU ASK

      

2.

Valjar  Karli /96

Marjamaa SK

      

3.

Tonismae  Remo /94

TU ASK

      

4.

Paaret  Gert /94

Marjamaa SK

      

5.

Oun  Raul /94

SK Joumees

      

6.

Vaide  Ken Erik /95

Vinni

      

- 74 kg

      

1.

Rammo  Karl /95

TU ASK

      

2.

Volmers  Aleksander /94

Marjamaa SK

      

3.

Ojavee  Kevin /95

Vinni

      

4.

Kirs  Kaspar /95

SK Joumees

      

- 83 kg

      

1.

Holmberg  Tonis /95

Marjamaa SK

      

2.

Rein  Renalt /94

Marjamaa SK

      

3.

Paaru  Raimond /96

SK Reval-Sport

      

4.

Raag  Margus /94

TU ASK

      

5.

Vanin  Edgar /94

SK Joumees

      

- 93 kg

      

1.

Perli  Kristjan /94

TU ASK

      

2.

Lembke  Kristofer /94

TU ASK

      

3.

Sivonen  Taaniel  /94

SK Reval-Sport

      

4.

Koor  Erko /94

Vinni

      

- 105 kg

      

1.

Raudsepp  Martin /94

SK Reval-Sport

      

120+kg

      

1.

Vahter  Ulvar /94

SK Joumees

      
         

In the Competitions were participating 22 lifters

      
         

Võistkondlik arvestus

       
         

1.

SK Reval-Sport

       

2.

Märjamaa SK

       

3.

TÜ ASK

       

4.

SK Jõumees

       
         

Juniors

      

- 66 kg

      

1.

Kirt  Paul-Kristjan /93

SK Reval-Sport

      

- 74 kg

      

1.

Ovir  Hendrik /93

SK Reval-Sport

      

2.

Olak  Harri /92

TU ASK

      

3.

Bogatshov  Aleksandr /89

Narva

      

- 83 kg

      

1.

Tamm  Joonas /93

SK Sparta

      

2.

Saarma  Tiit /90

SK Joumees

      

3.

Kuusnomm  Aimar /90

SK Sparta

      

4.

Saar  Jaano /90

Marjamaa SK

      

5.

Roon  Janno  /92

SK Reval-Sport

      

6.

Kiriljuk  Martin /92

Tartu

      

7.

Jurimae  Taavi /90

SK Reval-Sport

      

8.

Merisalu  Taavi /89

TU ASK

      

- 93 kg

      

1.

Kraav   Alar /90

TU ASK

      

2.

Raja  Siim /91

Tartu

      

3.

Viksi  Andres /89

TU ASK

      

4.

Poldma  Kert /93

Vinni

      

5.

Roopärg Reimo /93

SK Sparta

      

- 105 kg

      

1.

Sagor  Rait /90

SK Reval-Sport

      

2.

Raus  Alex-Edward /92

TU ASK

      

- 120 kg

      

1.

Vahtramae  Martin /93

SK Reval-Sport

      

2.

Raadik  Mihkel  /91

Tallinn

      

3.

Koit  Tonis /90

TU ASK

      

4.

Hanson  Hardo /90

Marjamaa SK

      

5.

Pool  Madis /92

Marjamaa SK

      

120+kg

      

1.

Piralli  Henry /92

SK Reval-Sport

      
         

In the Competitions were participating 24 lifters

      
         

Võistkondlik arvestus

       
         

1.

SK Reval-Sport

       

2.

Märjamaa SK

       

3.

TÜ ASK

       

4.

SK Sparta

       
         

Naised

       
         
 

Name/Firstname/B.Year

Club

      

Subjuniors

      

- 57 kg

      

1.

Koplik  Helina /95

Kunda

      

- 84 kg

      

1.

Rast  Triin /95

SK Reval-Sport

      
         

In the Competitions were participating 2 lifters

      
         

Juniors

      

- 57 kg

      

1.

Parkel  Merlin /90

TU ASK

      

- 63 kg

      

1.

Viielo  Eli /92

SK Reval-Sport

      

2.

Tuulikki  Sikka /93

TU ASK

      

- 72 kg

      

1.

Lepp  Johanna /89

TU ASK

      

2.

Ellam  Anu /89

TU ASK

      

3.

Uueni  Teisi /89

Kunda