Eesti Jõutõsteliit

 

EMV lamades surumises 2012,  Estonia, Tallinn, 13.10.2012

SCORESHEET

             

Naised

           
             

PL.

   Name

BY

Nation

Weight

WF

Lot

1 Att.

2 Att.

3 Att.

RESULT

W.pts.

 

 - 47 kg

 

Aus Monika

1971

Sparta

0.00

2,3336

4

   #

   #

   #

 

 - 57 kg

1.

Bogdanova Marianna

1983

TÜ ASK

55.40

1,1866

9

70,0

72,5

75,0

72,5

86.02

 

2.

Viielo Eli

1992

Reval

54.20

1,2071

7

70,0

70,0

72,5

70,0

84.49

 

3.

Koplik Helina

1995

Sportkunda

56.80

1,1636

1

55,0 ns

60,0

60,0 ns

60,0 ns

69.81

 

 - 63 kg

1.

Parkel Merlin

1990

TÜ ASK

61.90

1,0884

13

65,0

70,0

72,5

72,5

78.90

 

2.

Ikart Anna-Liisa

1984

Reval

62.75

1,0772

5

50,0

55,0

57,5

55,0

59.24

 

 - 72 kg

1.

Silla Mai-Roos

1969

Jõumees

68.40

1,0110

8

95,0 n,n1

100,0 n,n1

102,5

100,0 n,n1

101.10

 

2.

Uueni Teisi

1989

Sportkunda

70.55

0,9895

3

85,0

85,0 nj

90,0

85,0

84.10

 

3.

Siimenson Carolin

1988

TÜ ASK

68.85

1,0064

10

75,0

80,0

85,0

80,0

80.51

 

4.

Rannaste Agnes

1984

Sparta

68.85

1,0064

6

50,0

55,0

57,5

55,0

55.35

 

Lall Annika

1962

Reval

0.00

2,3336

11

   #

   #

   #

 

 - 84 kg

1.

Laan Laura

1987

Reval

77.30

0,9333

2

85,0

90,0

93,0

90,0

83.99

 

2.

Lepp Johanna

1989

TÜ ASK

72.20

0,9742

12

77,5 nj

82,5 nj

87,5 nj

87,5 nj

85.24

 
             

Mehed

           
             

PL.

   Name

BY

Nation

Weight

WF

Lot

1 Att.

2 Att.

3 Att.

RESULT

W.pts.

 

 - 59 kg

 

1.

Valk Karl Michael

1994

Reval

57.70

0,8845

8

90,0

95,0

100,0

95,0

84.02

 

2.

Sepp Cristian

1995

Märjamaa

55.10

0,9250

2

45,0

55,0

57,5

55,0

50.87

 

 - 66 kg

1.

Jürgenstein Siim

1993

Jõumees

62.25

0,8252

4

110,0

117,5

122,5

117,5

96.96

 

 - 74 kg

1.

Koplik Andrei

1987

Sportkunda

73.70

0,7214

3

190,0

195,0

195,0

190,0

137.06

 

2.

Kuusnõmm Gunnar

1986

Sparta

68.65

0,7608

1

180,0

190,0

190,0

180,0

136.93

 

3.

Lille Alo

1980

TÜ ASK

73.50

0,7228

5

160,0

170,0

175,0

175,0

126.49

 

4.

Päll Peep

1970

TÜ ASK

70.55

0,7449

6

160,0

160,0

165,0

160,0

119.18

 

5.

Olak Harri

1992

TÜ ASK

73.60

0,7221

7

152,5

160,0

160,0 nj

160,0

115.53

 

6.

Maiste Heino

1949

Märjamaa

74.00

0,7193

9

100,0

110,0

110,0

100,0

71.93

 

Bogatshov Aleksandr

1989

Narva

73.70

0,7214

10

155,0

155,0

155,0

 

 - 83 kg

1.

Kuusnõmm Aimar

1990

Sparta

77.35

0,6978

3

200,0

200,0

207,5

200,0

139.56

 

2.

Ottoson Taavi

1985

Sparta

78.65

0,6902

4

180,0

190,0

202,5

190,0

131.13

 

3.

Soomer Rene

1990

Reval

82.45

0,6702

5

150,0

155,0

162,5

155,0

103.87

 

4.

Saar Jaano

1990

Märjamaa

82.75

0,6687

6

135,0

145,0

150,0

150,0

100.30

 

5.

Tamm Joonas

1993

Sparta

76.90

0,7005

2

140,0

145,0

145,0

140,0

98.07

 

6.

Jürimae Taavi

1990

Reval

82.40

0,6704

1

130,0

137,5

145,0

137,5

92.18

 

 - 93 kg

1.

Kuusnõmm Raigo

1988

Sparta

83.05

0,6673

2

230,0 n

240,0 n

247,5 n

247,5

165.14

 

2.

Andrusenko Alexander

1986

Reval

92.60

0,6295

7

207,5

207,5

217,5

217,5

136.91

 

3.

Jürgenson Janno

1979

TÜ ASK

89.90

0,6388

3

205,0

210,0

210,0

205,0

130.95

 

4.

Sammalkivi Siim

1987

TÜ ASK

90.80

0,6356

9

200,0

205,0

207,5

205,0

130.29

 

5.

Raja Siim

1991

Tartu

91.60

0,6328

6

192,5

192,5

192,5

192,5

121.81

 

6.

Mumm Marko

1988

TÜ ASK

91.95

0,6317

4

192,5

202,5

202,5

192,5

121.59

 

7.

Roopärg Reimo

1993

Sparta

85.55

0,6560

1

150,0

150,0

160,0

160,0

104.95

 

8.

Häätarõ Ragnar

1984

Vinni

92.90

0,6285

10

150,0

150,0

155,0

155,0

97.41

 

9.

Jefimenko Andres

1987

Vinni

92.85

0,6286

8

120,0

120,0

140,0

120,0

75.43

 

Mäe Hjalmar

1980

Reval

91.90

0,6318

5

210,0

210,0

210,0

 

 - 105 kg

1.

Raus Alex-Edward

1992

TÜ ASK

103.25

0,6012

6

245,0

252,5

260,0 nj,n

260,0

156.31

 

2.

Hirsnik Erkki

1982

TÜ ASK

97.00

0,6163

1

190,0

195,0

195,0

190,0

117.09

 

3.

Põldoja Margus

1966

TÜ ASK

100.75

0,6068

5

180,0

187,5

192,5

187,5

113.77

 

4.

Sappinen Risto

1976

Sparta

95.50

0,6206

9

175,0

185,0

185,0

175,0

108.60

 

5.

Käärid Heiki

1967

Reval

101.10

0,6060

3

160,0

170,0

175,0

170,0

103.02

 

6.

Laurits Mihkel

1944

Märjamaa

97.60

0,6147

2

140,0

145,0

147,5

140,0

86.05

 

7.

Sepp Tõnu

1956

Reval

102.10

0,6037

4

140,0

140,0

140,0

140,0

84.51

 

Silbaum Margus

1976

Sparta

0.00

3,0554

8

   #

   #

   #

 

Martsepp Kalev

1959

Ringi

98.70

0,6118

7

190,0

190,0

190,0

 

 - 120 kg

1.

Pehme Taavi

1983

TÜ ASK

114.60

0,5816

3

242,5

250,0

260,0

250,0

145.40

 

2.

Pärna Tarmo

1978

Reval

112.80

0,5841

7

245,0

247,5

250,0

245,0

143.10

 

3.

Raadik Mihkel

1991

Tallinn

110.00

0,5885

5

220,0

227,5

232,5

227,5

133.88

 

4.

Erit Argo

1986

Sparta

109.10

0,5900

1

200,0

200,0

210,0

210,0

123.90

 

5.

Koit Tõnis

1990

TÜ ASK

109.85

0,5887

4

192,5

200,0

207,5

207,5

122.16

 

6.

Vahtramäe Martin

1993

Reval

110.00

0,5885

8

170,0

180,0

190,0

180,0

105.93

 

Kuusik Rene

1984

Vinni

105.70

0,5962

6

200,0

200,0

200,0

 

Keerand Marek

1978

Sparta

108.40

0,5912

2

160,0

160,0

160,0

 

 120+kg

1.

Leesmann Kaido

1969

Reval

128.00

0,5672

1

280,0

280,0

285,0

285,0

161.65

 

2.

Rast Siim

1988

Reval

177.15

0,5395

6

270,0

270,0

282,5

282,5

152.42

 

3.

Lepik Margo

1976

TÜ ASK

126.30

0,5687

3

230,0

235,0

240,0

235,0

133.64

 

4.

Koovit Gert

1973

Kil.-Nõmme

124.30

0,5705

5

225,0

225,0

235,0

225,0

128.36

 

5.

Pehme Kaur-Mikk

1988

TÜ ASK

123.75

0,5711

4

207,5

212,5

217,5

217,5

124.20

 

6.

Koovit Günter

1976

Reval

123.45

0,5714

2

215,0

222,5

225,0

215,0

122.84

 
             

Abbreviations:

Jõumees = SK Jõumees

Ringi = SK Ringi

Tartu = Tartu

 

Kil.-Nõmme = Kilingi-Nomme

Sparta = SK Sparta

Vinni = Vinni

 

Märjamaa = Märjamaa SK

Sportkunda = RSK sPORTKUNDA

     

Narva = Narva

TÜ ASK = TÜ ASK

     

Reval = SK Reval-Sport

Tallinn = Tallinn

     
             

ns = national sub-junior record

           

nj = national junior record

           

n = national record

           

n1 = national master 1 record