Eesti Jõutõsteliit

  
   

Klassikalise jõutõstmise EMV 2013,  Eesti, Tallinn, 02.03.2013

  

SCORESHEET

  
                  

Mehed

                
                  

PL.

   Name

BY

Nation

Weight

WF

Squat

Bench.

Deadlift

TOTAL

W.Pts.

       

 - 59 kg

       

1.

Valk Karl Michael

1994

Reval

58.50

0,8731

95,0

82,5

152,5

330,0

288.12

       

2.

Sepp Cristian

1995

Märjamaa

53.90

0,9457

70,0

45,0

90,0

205,0

193.86

       

 - 66 kg

       

1.

Päll Peep

1970

TÜ ASK

65.95

0,7857

160,0

112,5

202,5

475,0

373.20

       

2.

Salu Silver

1988

Sportkunda

60.50

0,8465

110,0

102,5

157,5

370,0

313.20

       

 - 74 kg

       

1.

Koplik Andrei

1987

Sportkunda

73.80

0,7207

165,0

165,0 n

217,5

547,5

394.58

       

2.

Olak Harri

1992

TÜ ASK

73.65

0,7218

182,5 nj

117,5

238,0 nj,n

538,0

388.30

       

3.

Kuusnõmm Gunnar

1986

Sparta

71.05

0,7410

172,5

145,0

210,0

527,5

390.87

       

4.

Lille Alo

1980

TÜ ASK

73.85

0,7204

182,5

135,0

200,0

517,5

372.78

       

5.

Tammiksaar Arnis

1993

Sportkunda

69.05

0,7573

80,0

82,5

157,5

320,0

242.35

       

 - 83 kg

       

1.

Kuusnõmm Aimar

1990

Sparta

76.00

0,7061

210,0 nj

160,0 nj

256,0 nj,n

626,0 nj

442.01

       

2.

Saar Jaano

1990

Märjamaa

82.70

0,6689

190,0

120,0

220,0

530,0

354.51

       

3.

Holmberg Tonis

1995

Märjamaa

82.05

0,6722

160,0 ns

117,5 ns

220,0 ns

497,5 ns

334.39

       

4.

Volmers Aleksander

1995

Märjamaa

76.65

0,7020

150,0

100,0

180,0

430,0

301.86

       

5.

Mets Mairo

1993

Sportkunda

79.15

0,6874

122,5

100,0

170,0

392,5

269.78

       

 - 93 kg

       

1.

Sammalkivi Siim

1987

TÜ ASK

91.75

0,6323

230,0 n

167,5 n

257,5

655,0 n

414.15

       

2.

Raja Siim

1991

Tartu

91.05

0,6347

205,0

170,0 nj,n

262,5 nj

637,5 nj

404.62

       

3.

Veski Rait

1983

Sõmerpalu

84.85

0,6590

210,0

155,0

260,0

625,0

411.87

       

4.

Jõgi Madis

1986

Reval

90.80

0,6356

195,0

150,0

250,0

595,0

378.18

       

6.

Kõlu Rauno

1993

Tallinn

88.95

0,6422

200,0

127,5

220,0

547,5

351.63

       

7.

Külaviir Andres

1973

Reval

92.05

0,6313

175,0

140,0

200,0

515,0

325.11

       

 - 105 kg

       

1.

Raus Alex-Edward

1992

TÜ ASK

103.65

0,6021

310,0 nj

205,0 nj

315,0

830,0 nj

499.74

       

2.

Sagor Rait

1990

Sparta

102.10

0,6037

252,5

177,5

340,0 nj,n

770,0

464.84

       

3.

Kraav Elar

1987

TÜ ASK

104.80

0,5980

260,0

165,0

313,0 n

738,0

441.32

       

4.

Hirsnik Erkki

1982

TÜ ASK

98.60

0,6121

210,0

155,0

295,0

660,0

403.98

       

5.

Kivastik Andreas

1987

TÜ ASK

96.60

0,6174

195,0

140,0

255,0

590,0

364.26

       

6.

Sappinen Risto

1976

Sparta

97.15

0,6159

195,0

155,0

240,0

590,0

363.41

       

7.

Jablokov Jevgeni

1988

Reval

93.35

0,6270

185,0

140,0

230,0

555,0

348.01

       

8.

Käärid Heiki

1967

Reval

98.80

0,6116

170,0

145,0

215,0

530,0

324.14

       

 - 120 kg

       

1.

Erit Argo

1986

Sparta

108.60

0,5909

250,0

220,0 n

340,5 n

810,5 n

478.92

       

2.

Pehme Taavi

1983

TÜ ASK

116.80

0,5787

230,0

192,5

280,0

702,5

406.53

       

3.

Koit Tõnis

1990

TÜ ASK

106.70

0,5943

205,0

150,0

270,0 nj

625,0

371.43

       

 120+kg

       

1.

Rast Siim

1988

Reval

179.95

0,5382

325,0 n

217,5 n

322,5 n

865,0 n

465.54

       

2.

Valb Kaupo

1987

TÜ ASK

131.05

0,5647

220,0

162,5

285,0

667,5

376.97

       

3.

Koovit Gert

1973

Kil.-Nõmme

125.95

0,5689

222,5

172,5

270,0

665,0

378.35

       
                  

  Best Lifters

       

PL.

  Lifter

 Nation

B.Weight

WF

Total

W. points

          

1.

Raus Alex-Edward

TÜ ASK

103.65

0,6021

830,0

499.74

          

2.

Erit Argo

SK Sparta

108.60

0,5909

810,5

478.92

          

3.

Rast Siim

SK Reval-Sport

179.95

0,5382

865,0

465.54

          
                  

Naised

                
                  

PL.

   Name

BY

Nation

Weight

WF

Squat

Bench.

Deadlift

TOTAL

W.Pts.

       

 - 57 kg

       

1.

Aus Monika

1971

Sparta

50.15

1,2817

85,0 n

47,5

135,0 n

267,5 n

342.86

       

2.

Bogdanova Marianna

1983

TÜ ASK

55.90

1,1783

102,5 n

50,0

132,5 n

285,0 n

335.81

       

3.

Kampus Kady

1992

TÜ ASK

55.80

1,1799

85,0 nj

45,0

130,0 nj

260,0 nj

306.77

       

4.

Pilve Eli

1982

Reval

51.35

1,2588

62,5

40,0

100,0

202,5

254.89

       

5.

Kallas Eva

1988

Sparta

51.90

1,2485

62,5

32,5

75,0

170,0

212.24

       

 - 57+ kg

       

1.

Laan Laura

1987

Reval

77.15

0,9344

128,0 n

76,0 n

150,0 n

354,0 n

330.75

       

2.

Mikk Karin

1981

Reval

65.65

1,0414

100,0

62,5

137,5 n

300,0

312.42

       

3.

Ellam Anu

1989

TÜ ASK

61.75

1,0905

92,5

50,0

125,0

267,5

291.69

       

4.

Koplik Helina

1995

Sportkunda

59.15

1,1274

92,5 ns

52,5 ns

110,0 ns

255,0 ns

287.47

       

5.

Lepp Johanna

1989

TÜ ASK

71.00

0,9852

97,5

62,5

130,0

290,0

285.70

       
                  

  Best Lifters

PL.

  Lifter

 Nation

B.Weight

WF

Total

W. points

         

1.

Aus Monika

SK Sparta

50.15

1,2817

267,5

342.86

         

2.

Bogdanova Marianna

TÜ ASK

55.90

1,1783

285,0

335.81

         

3.

Laan Laura

SK Reval-Sport

77.15

0,9344

354,0

330.75

         
                  
                  

ns = national sub-junior record, nj = national junior record, n = national record

     
     
     
     
     
                  

Abbreviations:

       

Kil.-Nõmme = Kilingi-Nõmme

Sparta = SK Sparta

Tartu = Tartu

      

Märjamaa = Märjamaa SK

Sportkunda = RSKsPORTKUNDA

          

Reval = SK Reval-Sport

TÜ ASK = TÜ ASK

          

Sõmerpalu = Sõmerpalu

Tallinn = Tallinn